Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Přikrývky a deky do autosedačky

( počet produktů: 13 )

Dokončenívýbavičky pro dítě je pro mladé rodiče docela výzva. Chceme, aby vše bylo co nejkvalitnější a sloužilo dítěti i několik let. Často hledáme možnosti, které lze použít vícekrát. Tyto univerzální výrobky jsou často považovány za méně bezpečné. Ne však v případě deky na autosedačku.

Jedná se o skvělou volbu, pokud chcete, aby jízda vašeho dítěte byla pohodlnější, aniž by byla ohrožena bezpečnost batolat.Zavinovačky a deky do autosedačkyjsou proto nezbytnou součástí výbavy a v posledních letech se těší stále větší oblibě nejen mezi mladými rodiči.

Především komfort

Autosedačky jsou podle silničního zákona povinné pro všechny děti do výšky 150 cm. Batolata si je často spojují s nedostatkem pohodlí a omezeným pohybem. Odborníci na autosedačky zdůrazňují, že popruhy by měly být maximálně napnuté. To znamená, že je nutné opustit svrchní oblečení, jako jsou kombinézy nebo bundy. Mladí rodiče, kteří myslí na bezpečnost svého batolete, zapomínají při používání autosedačky na jeho pohodlí.

Pomoc najdete nazábaly a deky, které minimalizují pocit nepohodlí způsobený mimo jiné těsností bezpečnostních pásů. Jsou ideální pro autosedačky nejmenší váhové kategorie (0-9 kg nebo 0-13 kg), kde novorozence položí do embryonální polohy a napodobí tak pocit z jízdy v kočárku. To je ideální volba pro dlouhé cesty, zejména v zimě nebo v chladné noci. V kombinaci s příjemným šuměním a houpáním vozu vytvoří skvělé prostředí pro příjemný spánek.

Za druhé, bezpečnostní

Speciálnídeky a zavinovačkymají otvory pro bezpečnostní pásy a suchý zip, který zabrání vyklouznutí dítěte ze sedačky. Velkou výhodou je také snadné použití - deku lzepřipnoutnapevno k autosedačce, takže ji stačí pouze nasadit a dítě do ní zabalit, na rozdíl od typických dětských oblečků. Teplá zavinovačkanebo dekamůže v novorozenci vyvolat pocit bezpečí, který cítil v matčině bříšku, a minimalizovat riziko cestovního strachu.

Záleží také na materiálu

Při výběrupotahu na autosedačku, věnujte pozornost materiálu, ze kterého je vyroben. Když se dítě narodí v zimě, bude lepší teplý nepromokavý materiál. V kombinaci se stříškou sedadla tvoří dobrý pár pro ochranu před případným sněhem, kroupami nebo deštěm.V létě může být lepší tenčípřikrývka, která místo sázky na teplo a ochranu před srážkami vytvoří příjemné prostředí pro spánek novorozenců.

Co si vybrat - zavinovačku nebo spací soupravu?

Pro děti narozené v ziměje lepší volbou zavinovačka nebo deka do autosedačkynež kombinéza. Ušetří vám nejen čas při oblékání novorozence, ale také peníze - nemusíte kupovat několik kombinéz, sad rukavic, botiček a čepiček na sezónu. Nezapomeňte, že děti rychle rostou.

Velikosti přikrývek jsou univerzální, takže vám stačí jedna na celou zimu. Nemusíte se také obávat, zda je vámi vybraná kombinéza správné velikosti pro novorozence, který se má narodit. Namísto rozepínání a sundávání kombinézy nebo jezdecké bundy, což může u vašeho děťátka vyvolat stres a netrpělivost, jednoduše rozepněte suchý zip a rozbalte deku, která vaše dítě zabalí ze všech stran. Zpříjemněte si první cestu domů po porodu a zbavte se stresu. Pokud zvolítezavinovačku,vaše dítě bude s největší pravděpodobností spát klidně a spokojeně po celou dobu!

Všestrannost

Zavinovačky a deky do autosedačkyse doporučují pro novorozence a děti přibližně do 12 měsíců věku. Po uplynutí této doby by měl být výrobek z autosedačky odstraněn, ale to neznamená, že je vhodný do koše - pokud zvolíte příjemný materiál, můžete jej používat ještě několik let jakojednoduchou deku nebo podložku! Odstranění plyšové deky z autosedačky je stejně snadné jako její nasazení. Deku v autosedačce lze použít i při jízdě v kočárku. Pásy v kočárku a v autosedačce jsou obvykle na stejném místě, takžefólie a deky do autosedačkylze považovat za univerzální výrobek.

pixelpixelpixel