Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Ručníky s kapucí pro miminka a děti

( počet produktů: 35 )

Každá maminka ví, jakou radost dělá malému dítěti večerní koupel. Teplá voda pomáhá dítěti uvolnit se a připravit se na spánek. Abyste tyto příjemné chvíle prodloužili, je dobré poskytnout dítěti osušku s kapucí.

Takový ručník vaše dítě pěkně zabalí, absorbuje veškerou vlhkost a zabrání příliš rychlému ochlazení jeho horkého těla. Kukla absorbuje vlhkost z vlasů a chrání citlivou hlavu a uši před možným průvanem. Taková dětská osuška s kapucí je skvělou volbou, aby vaše dítě bylo v pohodlí, spokojené a rychle usnulo. Jakmile se z takové osušky vyválíte, stačí vaše dítě převléknout do pyžama a přikrýt ho peřinkou.

Osušky pro starší děti jsou stejně užitečné jako pro miminka. Pro starší děti připravili výrobci ručníky s kapucí i bez ní. Po dni plném vzrušení, dobrodružství a zážitků pomůže večerní koupel ukončit náročný den a teplý a příjemný ručník je povzbudí k ulehnutí do stejně teplé a příjemné postele.

Dětské osušky jsou k dispozici ve velikostech odpovídajících věku.

Osušky s kapucí pro nejmenší děti se nejlépe hodí ve velikosti 80 × 80 cm nebo 100 × 100 cm. Tyto velikosti jsou ideální pro těsné a pohodlné zabalení drobného těla.

Ručníky pro starší děti jsou k dispozici v mnoha velikostech. Můžete si vybrat velikost odpovídající výšce vašeho staršího dítěte. Rodiče nejčastěji volí velikost 70 × 140 cm. Tato velikost je dostatečně univerzální na to, aby vydržela několik let. Do takového ručníku se skvěle zabalíte po koupeli, ale hodí se i u bazénu nebo na pláži během vytoužené dovolené u moře.

Jaký materiál mám zvolit pro dětskou osušku?

Při výběru osušky pro novorozence je velmi důležitý materiál, ze kterého je vyrobena. Je dobře známo, že přírodní složení je pro dítě nejlepší. Bavlna se zde velmi dobře uplatní. Tento přírodní, měkký materiál nedráždí jemnou dětskou pokožku a rychle absorbuje vlhkost. Stojí za to věnovat pozornost hmotnosti bavlny. Pro večerní koupel doma je nejvhodnější silnější a nadýchanější ručník. Na pláži nebo u bazénu je však vhodnější tenčí materiál, který stejně snadno absorbuje vlhkost a také rychleji schne.

V poslední době jsou velmi oblíbené bambusové ručníky, které jsou velmi příjemné k pokožce a rychle schnou. Rodiče si oblíbili bambusové ručníky, protože se jedná o ekologický, antialergický a biologicky odbouratelný materiál. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že při pěstování bambusu není nutné používat pesticidy ani jiné chemické látky, jejichž zbytky by mohly způsobit alergickou reakci na pokožce.

Zajímavým materiálem pro ručníky je bavlněný velur. Takový ručník má všechny vlastnosti bavlny, ale navíc je extrémně hřejivý. Je ideální pro použití v nevytopených koupelnách, ochrání vaše dítě před rychlým únikem tepla a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Tlumené barvy ručníků

Pokud jde o design ručníků, výrobci nabízejí mnoho vzorů a barev. Dětské osušky se nejlépe hodí do světlých, pastelových barev. Pastelové barvy jsou jemné a večer zbytečně nedráždí. A rodiče ocení snadné praní. Dětské potřeby, jako jsou ručníky nebo ložní prádlo, se často perou při vyšší teplotě, aby se vypraly skvrny a odstranili roztoči a bakterie. To bohužel ovlivňuje stálost barev. Jasné pastelové barvy při takovém praní nevyblednou a ručník si dlouho zachová svůj krásný vzhled.

Pro starší děti je k dispozici mnoho vzorů s postavami oblíbených pohádkových hrdinů. S ručníkem, jako je tento, se vaše dítě bude cítit, jako by se připojilo k týmu Psí hlídky nebo prožívalo dobrodružství s prasátkem Peppou a Georgem. Děti mají rády, když mohou o věcech rozhodovat samy. Proto budou velmi rádi, když je necháte, aby se sami rozhodli, který ručník si vyberou. Na obrazovce počítače můžete zobrazit nabídku županů z internetového obchodu a nechat dítě vybrat.

Ručník, který si vyberete, bude váš oblíbený a ten, který budete používat nejčastěji. Takový kryt má ještě jednu pozoruhodnou výhodu. V případě vany s gumovými hračkami, která se prodlužuje do nekonečna, může ručník ležící vedle vany povzbudit dítě, aby si již dohrálo a pomazlilo se s oblíbenou postavičkou. Dětský župan s kreslenými postavičkami je také skvělou volbou pro narozeninový nebo vánoční dárek. Radost vašeho dítěte po rozbalení takového dárku bude k nezaplacení.

pixelpixelpixel