Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Krmení dítěte

( počet produktů: 273 )

V této kategorii obchodu vycházíme vstříc všem mladým rodičům, kteří se cítí trochu ztraceni ve spleti doplňků pro kojení. Nabízíme vám bezpečné výrobky, díky kterým je krmení vašeho dítěte jednoduché a pohodlné. Řadu jsme přizpůsobili tak, aby rodiče mohli pohodlně krmit své dítě - od prvních dnů života batolete až do fáze samostatného stravování.

Jaké příslušenství pro krmení dítěte najdete v obchodě?

Sortiment obchodu zahrnuje výrobky, které usnadňují podávání jídla dítěti krmenému z láhve. Jsou vyrobeny z bezpečných certifikovaných materiálů. Jsou navrženy speciálně s ohledem na potřeby nejmladších uživatelů. Neobsahují bisfenol A. Antikolikové lahve snižují nepříjemné bolesti bříška. Mají pohodlné tvary, které se přizpůsobí dětským ručičkám.

Nabízíme lahve, ke kterým si můžete zakoupit odpovídající produkty a vytvořit tak kompatibilní sady.K lahvím nabízíme dudlíky vhodné pro různé fáze kojeneckého krmení . Hygienické skladování mléka usnadní speciální skladovací a mrazicí sáčky. Jsou nepostradatelné, když kojící matka musí nechat své dítě v péči otce nebo prarodičů. Společné vycházky s vaším miminkem vám usnadní nádoby na sušené mléko. Stojí za zmínku, že všechny doplňky pro dětskou výživu z naší nabídky se snadno udržují v čistotě.

Které příslušenství pro rozšíření stravy?

Výrobky, které usnadňují rozšíření stravy kojence, by měly být především trvanlivé a bezpečné. Jejich úkolem je usnadnit batoleti podávání jiné stravy než mléka. Připravují dítě na to, aby se naučilo jíst samostatně.

Začněte tím, že svému batoleti podáte vodu nebo jiný nápoj ve speciálním logopedickém hrnečku Doidy Cup. Jedná se o ikonický tréninkový hrneček, který podporuje kojení a zároveň pomáhá naučit dítě správně pít.

Nezapomeňte se zásobit dětskými příbory - dětskými plastovými lžičkami a dětskými příbory z nerezové oceli. Díky svému tvaru se malému dítěti snadno drží.

Dalším dobrým nápadem je nádobí na krmení dětí, stejně jako odkapávací hrnečky s držadly pro učení pití.

Ve vaší kuchyni nesmí chybět silikonovémisky a talíře a chytré neodkapávající hrnky. Misky s přísavkou jsou zajímavou vychytávkou. Díky tomuto řešení se vyhnete nádobí rozházenému po kuchyni.

Připravte se na nepořádek v kuchyni. Naučit se samostatně jíst je důležitým mezníkem ve vývoji dítěte. Ochutnávání nových potravin a různých chutí neprobíhá vždy hladce a bez odporu batolete. Batole může jídlo uchopit rukama a rozházet ho. Pomoci vám mohou barevné, snadno omyvatelné silikonové podložky. Chrání desku stolu před znečištěním a rozlitím.

Rozšíření stravy je také období, kdy je oblečení vašeho dítěte vystaveno velkému množství nečistot. Pokud nepatříte k rodičům, kteří perou a převlékají oblečení svého dítěte po každém jídle, kupte dětský bryndák. Tento doplněk pro krmení dětí je nyní k dispozici v různých tvarech a podobách a je vyroben z různých materiálů. V nabídce najdete silikonové bryndáky s kapsou nebo s nastavitelným zapínáním. Snadno se myjí. Kapsa na bryndáku zachytí veškeré jídlo, které dítěti vypadne z úst. Pro mimořádně špinavé děti nabízíme bryndáky s dlouhým rukávem Baby Adventurer.

Termosky, termoláhve, termolahve - příslušenství pro krmení dítěte na procházce.

Jsou děti, které dostanou hlad, jen když chodí. Nenechte si tím zkazit výlet. Buďte připraveni jíst venku. Můžete si koupit cestovní sadu v izotermické tašce nebo si užitečné doplňky doplnit sami. Ve vašítašce na kočárek by neměla chybět lehká a odolná termoska na jídlo Bbluv. Můžete ji použít k uskladnění dětských pokrmů a o něco později i na studené nebo teplé svačiny pro starší dítě. Nezapomeňte také, že batolata ráda sahají po nápojích při chůzi a hře. Proto patří sportovní láhve a láhve na vodu mezi nejdůležitější položky příslušenství pro krmení.

Nabídka našeho obchodu se vyznačuje doplňkovým charakterem sortimentu. Nabízíme produkty, které se vzájemně doplňují, odpovídají kolekcím a aplikacím. Ať už se nacházíte v jakékoli fázi kojení dětí , vždy zde najdete celou řadu příslušenství, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.

pixelpixelpixel