Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Příslušenství pro matku a dítě, výbavička pro novorozence a dítě

( počet produktů: 109 )

Příslušenství pro maminku a miminko je velmi důležitý sortiment výbavičky pro novorozence. Naše nabídka zahrnuje výbavičku pro maminku i miminko, včetně novorozence.

Pro pohodlí našich zákazníků jsme všechny potřebné výrobky této kategorie umístili na jedno místo, kde snadno najdete vše, co potřebujete pro každodenní péči o miminka, stejně jako výrobky potřebné při krmení a hraní. Nabídka produktů v našem obchodě je velmi široká a přehledná - takže i rodiče mohou zjistit, jaké produkty jsou užitečné a někdy dokonce nezbytné, když se v rodině objeví malé dítě.

Výbavičku pro maminku a miminkojsme rozdělili do podkategorií, jako jsou:

  • Doplňky pro maminky
  • Bezpečnost
  • Odsávačky mateřského mléka a příslušenství
  • Dudlíky a kousátka

Díky tomu najdete konkrétní výrobek velmi intuitivně - od polštářů na krmenípřes různé pomůcky užitečné pro maminku v péči o miminko. V naší kategoriimateřské a dětské potřeby si zákazníci mohou prohlédnout i konkrétní značky, které máme v nabídce.

Co potřebujete pro svou výbavu?

Příslušenství pro maminku a miminko je kategorie, kterou doporučujeme zejména nastávajícím rodičům, aby se mohli nejprve seznámit s tím, co budou potřebovat doma při péči o miminko, a také o něco později, až naše miminko poroste. Doporučujeme vám, abyste si podrobně prohlédli naši nabídku, abyste se mohli snadno a v klidu připravit na přivítání nového člena rodiny a měli pro něj (a také pro sebe) vše, co byste mohli potřebovat.

Nastávající rodiče, zejména ti, kteří rodí poprvé, možná ani nevědí, co by mohli potřebovat, aby jim usnadnili péči o své dítě . Prohlížení této kategorie vám může pomoci uspořádat prostor ve vaší domácnosti, kde bude vaše novorozené dítě pobývat.

Pojďme se podívat na produkty, které musíte mít ve výbavičce , kterou rodičům doporučujeme. Než přijde naše miminko na svět, stojí za to podívat se na interiér, ve kterém novorozenec - a později miminko - nejčastěji zůstane.

Jakými doplňky je dobré vybavit nebo zařídit dětský pokoj?

Doporučujeme myslet na bezpečnostní zařízení pro elektrické kontakty, skříně, zásuvky. Děti rychle rostou a je zřejmé, že se začnou zajímat o svět kolem sebe - budou otevírat zásuvky komod, skříně atd. Je dobré tato místa předem zabezpečit, aby byla chráněna. Tato místa je dobré předem zabezpečit, abychom dítě ochránili před zraněním nebo nárazem. V této kategorii naleznete dětské příslušenství , jako jsou bezpečnostní zařízení do zásuvek, různé typy skříněk, rohů apod. Opravdu se vyplatí myslet na bezpečnost svého dítěte již nyní a ujistit se, že jsme to udělali s dostatečným předstihem.

Co by měla obsahovat nemocniční souprava?

Dalším nezbytným produktem, který nesmí chybět v porodnické výbavě , je kojicí polštář, který je tak užitečný a univerzální, že se nastávající mamince, která bude své miminko krmit, bude jistě hodit. Důležitá je pohodlná poloha pro dítě, ale také pro rodiče, kteří se s pomocí tohoto krmicího rohu budou při této důležité činnosti cítit jistě a pohodlně. Polštářek na krmení vám bude užitečný po celou dobu, kdy bude vaše dítě závislé na vašem jídle a pití.

Dalšími předměty, které jsou důležité pro péči a výchovu vašeho dítěte, jsou kousátka a dudlíky . Vyplatí se pečlivě projít tuto kategorii a vybrat si kousátka, která se budou nepochybně hodit: kousátko - nezbytné při prořezávání zoubků, držák na dudlík, aby byl dudlík čistý, nebo první hračky.

Stručně řečeno, kategoriedoplňky pro maminku a miminko je sbírkou všech potřebných výrobků pro výbavičku pro miminko a jeho rodiče. Srdečně vás zveme, abyste s námi zkompletovali celý baby layette.

pixelpixelpixel