Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Školní potřeby, učebnice

( počet produktů: 109 )

Každý rodič ví, že připravit výbavičku pro dítě na nový školní rok je docela výzva. Školní potřeby i další předměty musí splňovat specifické požadavky, jako je funkčnost, trvanlivost a kvalita zpracování. V dnešním světě není snadné vyrábět výrobky, u nichž jde kvalita ruku v ruce s bezpečností.

Jaké školní potřeby by měla obsahovat školní sada?

V nabídce startovacích školních sad pro žáka v našem obchodě najdeme širokou škálu barevných školních potřeb. Máme psací potřeby, výtvarné potřeby a penál. V nabídce máme také batohy, školní aktovky,tašky na snídani a učební pomůcky. Vše, co je potřeba pro školní život našeho dítěte .

Sortiment je originální, vyrobený s důrazem na detail, převážně v jemných pastelových barvách. Nabídka obchodu je zaměřena na rodiče, kteří kladou důraz na estetiku zpracování a jedinečnost. Sortiment je krásný a potěší oko každého mladého studenta. Skládá se z 5 značek, jako jsou B.Box, Janod, Lassig,Liliputiens a Rex London. Zahraniční značky, celosvětově uznávané jako spolehlivá podpora mateřské společnosti.

Snídaňové a svačinové boxy do školy

Existuje celá barevná škála snídaňových boxů B.Box, které se obvykle těžko shánějí.Bidony od společnosti Lilliputiens jsou příjemné na pohled svou jemností a vysokou kvalitou zpracování. V materiálech použitých k výrobě jednotlivých pokrmů nejsou žádné chemikálie ani škodlivé látky. Řada výrobků Rex London je díky své lehkosti použití určena těm nejmenším.

Tašky, batohy do školky, školy, školní tašky

Na batohu v sortimentu obchodu, stejně jako na ostatních výrobcích, jsou vyobrazena především přátelská zvířata. Dále zde najdeme pastelky různých tvarů a tužky. Díky nabídce obchodu si můžeme být jisti, že naše batole bude výjimečně připraveno na výzvy školy, a používání jednotlivých předmětů mu přinese spoustu radosti.

Široká nabídka tašek, batohů a školních aktovek činí ceny výrobků velmi atraktivními. Nejlevnější tašky lze použít jako tašku na sportovní oblečení do hodin tělesné výchovy. Lehké batohy jsou ideální pro malé školáky, zpravidla pojmou drobné předměty, zatímco větší školní batohy a školní aktovky snadno pojmou všechny učebnice a druhé nádoby na snídani.

Jako doplněk k školní výbavě, můžeme zakoupit omyvatelné, bezpečné tetování, které dodá odvahu ve velký zářijový první den ve školce nebo škole.

Díky rozmanitosti uvedených položek můžeme zkompletovat vše, co potřebujeme pro školní výbavu našeho dítěte , a to s pomocí jednoho místa, jako je náš obchod. Navíc nemusíme utrácet hory peněz. Je hezké se dívat na krásné vyobrazení zvířecích postav v grafice. Používání předmětů s těmito motivy ukazuje dítěti, jak důležitý je svět rostlin a živočichů a jak se o sebe můžeme společně starat.

Co zohledňujete při nákupu školních potřeb?

Zaměřujeme se na bezpečnost nabízených produktů a důvěřujeme značkám, které mají celosvětovou pověst. Jsme jedním z nejlépe připravených míst, pokud jde o přípravu předškoláka, nebo malého studenta na dobrodružství, která škola, nebo školkapřináší. Každý rodič si najde výrobek, který mu ukradne srdce a díky kterému bude každý den hrdě připravovat jídlo. V době pestrobarevných plastů a hranatých obalů je tato řada neobvyklá. Zde každý rád zavěsí oči a odpočine si od výloh. Existuje také několik obchodů, kde je celý sortiment v klidných, pastelových barvách, aby naše dítě nebylo příliš stimulováno množstvím různých, zářivých barev kolem sebe.

pixelpixelpixel