Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Mušle a rukavice pro kočárky

( počet produktů: 9 )

Hledáte alternativu k rukavicím pro ochranu rukou při chůzi s kočárkem? Jste na správném místě! Chrániče jsou produktem vytvořeným pro rodiče, kteří rádi chodí ven se svým děťátkem v kočárku nejen v teplých a slunečných dnech, ale i v zimě, kdy teploty klesají a podmínky venku nepřejí chození ven.

Každodenní procházky jsou vhodné nejen pro dospělé, ale zejména pro děti, protože poskytují sluneční záření, tedy cenný vitamin D, a to i v chladnějších dnech, kdy je slunce zakryto mraky. Pobyt venku také podporuje tvorbu melatoninu, který hraje jednu z hlavních rolí v dětském spánku. Pomáhá při usínání a zlepšuje kvalitu spánku. Proto bychom se neměli vzdávat, i když jde jen o krátkou každodenní procházku, a nemělo by nám v tom bránit ani počasí, protože chůze má více výhod. Silnější svetr a kombinéza ochrání dítě před chladem.

A co my, rodiče?

Je důležité si uvědomit, že se musíme postarat nejen o oblečení a pohodlí našeho dítěte, ale nezapomínejme také na sebe, protože jsme také vystaveni převládajícím povětrnostním podmínkám. Zvláštní pozornost věnujme rukám, které jsou přece jen nejnáchylnější k prochladnutí a promočení. Pláč dítěte, vypadnutí dudlíku nebo touha po vylepšení čepice nás bude nutit neustále zastavovat kočárek a sundávat obvyklé rukavice, a naše frustrace bude narůstat, až se nakonec rozhodneme nechat ruce při dalším sundávání nechráněné. Pak se nám nestane, že bychom rychle onemocněli nebo měli kožní problémy způsobené podchlazením.

Co se tedy doporučuje pro zimní procházky?

Odpovědí jsou muffiny - rukavice vytvořené speciálně pro kočárek. Jejich obliba roste již několik let. Přesvědčí vás nejen svou účinnou ochranou a neuvěřitelným komfortem, ale také krásným designem. Každý rodič si může vybrat tu správnou pro sebe, protože v našem obchodě je mnoho možností tohoto produktu. Dodávají se v jednom nebo ve dvou kusech a je možné je zakoupit i s dodatečným magnetickým upevněním, takže rukavice budou připevněny k rukojeti kočárku a nemusíte se bát, že je omylem upustíte do kaluže. Jsou zateplené fleecem, s kožešinou nebo bez ní, a jejich barvu lze sladit s kočárkem,dětským spacím pytlem nebo naší výbavou. Dodávají se v hladkém provedení a se vzory. Vidíme tedy, že jejich výběr je obrovský.

Jaké jsou však vlastnosti mufet?

Zjednodušeně řečeno, je jedna větší nebo dvě palčáky připnuté na kočárku, ze kterých můžete okamžitě sundat ruce, kdykoli potřebujete. Rukavice se obvykle připínají pomocí magnetů nebo háčků. To je velká výhoda, protože pokud si chcete na chvíli odpočinout na lavičce v parku, můžete rukavice snadno odepnout od rámu, takže máte ruce stále v teple. Nánožníkyjsou univerzální, takže se hodí do jakéhokoli typu kočárku, ať už do autosedačky, nebo do kočárku. Při výběru našeho výrobku není důležitá ani společnost kočárku, protože nánožníky lze upevnit pomocí silnějšího i tenčího madla. Lze je také použít k tlačení saní. Je vidět, že investice do nich se vám bude hodit každý den nejen při nákupech s dítětem, ale i při hře na sněhu.

Jaké jsou vlastnosti jednodílných a dvoudílných rukavic z našeho obchodu?

Především vynikající kvalita materiálů, z nichž jsou vyrobeny. Zejména v zimě je to velmi důležité, protože se v nich nesmí potit ruce. Prodyšný materiál rukavic vám umožní používat je v různých povětrnostních podmínkách, protože se přizpůsobí převládajícím teplotám. Chrání nejen v mrazech, ale také chrání ruce před větrem a deštěm. Díky univerzálnímu střihu a velikosti rukavice padnou na větší mužské i menší ženské ruce.

Naše výrobky se vyznačují nejen nejkvalitnějším zpracováním, ale také moderním vzhledem, který odpovídá současným módním trendům; budou se přece používat každý den, takže musí být i estetické. Kterou rukavici si vyberete? Volba je na vás!

pixelpixelpixel