Dodání zdarma z 2 099,00 Kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Spací pytle do kočárků

( počet produktů: 6 )

Spací pytel do kočárku je základem úspěšné procházky s dítětem.

Aby se malé dítě správně vyvíjelo a bylo zdravé a šťastné, je důležité zajistit mu správné podmínky a strukturovaný denní režim. To nesmí chybět čas naprocházku s dítětem. Je to nejen příležitost zvyknout si na venkovní aktivity, ale také budovat pouto s pečovatelem, poznávat svět a posilovat přirozenou imunitu, zejména na podzim a v zimě.

Aby však chůze byla pro dítě i rodiče potěšením, je nezbytné správné vybavení. Dobře vybraný a pohodlný kočárek je jen polovina úspěchu.Neméně důležitý je i spací pytel do kočárku, který umožňuje zabalit dítě v chladných dnech a zaručuje příjemné spaní a ochranu před chladem.

Dětský spací pytel

I nejmenší děti už mohou a měly by chodit na procházky, pokud jsou vhodně oblečené. V mrazivých dnech je nezbytné zabalit dítě do teplého, huňatého spacího pytle, který se nikde neshrnuje, nezachytává a chrání také před větrem. V takovém počasí nestačí, aby batole nosilo čepici, hlavu musí mít také zakrytou teplou kapucí. Takto chráněné batole bude klidně spát a procházka mu nezpůsobí nachlazení.

Dětské spací pytlese dobře vejdou do přenosné postýlky, mají snadno otevíratelný dlouhý zip, který umožňuje volné uložení dítěte. Zip je bezpečný a nepoškrábe citlivou tvář dítěte ani při náhodném kontaktu.

Dětské spací pytlejsou ušity z hřejivých a lehkých materiálů, které jsou příjemné na dotek a zároveň prodyšné. Poskytují dítěti správné mikroklima a optimální podmínky pro dlouhý spánek.

Spací pytel do kočárku

Děti ve věku od 6 do 36 měsíců si procházky užívají jinak. V kočárku chtějí hlavně sedět a pozorovat okolí. Když začnou chodit, často je třeba je z kočárku vyndat a pak je rychle vrátit zpět, když se unaví a usnou.Proto potřebujete pohodlný a funkční spací pytel do kočárku.Bylo by dobré, kdyby měla výklopný horní okraj potahu - když dítě sedí, může odejmout úchyty, a když spí, může být zabaleno až ke krku.

Spací pytle pro kočárkyjsou vyrobeny z odolného materiálu, který je odolný vůči dešti, větru a nečistotám. Spousta dětských aktivit vyžaduje zip na boku spacího pytle, což rodičům rozhodně usnadňuje život a chrání spací pytel před promočením uvnitř. Dlouhý oboustranný zip také někdy umožňuje sejmout celý horní potah, což se hodí jak při ukládání dítěte, tak v teplejších dnech.

Potah na nohy nebo zimní spací pytel

Není vždy nutné používatzimní spací pytel pro kočárek. Pokud chodíte na procházky na jaře a na podzim, postačí pro dítě v kočárku vhodnýpotah na nohy, pokud má na sobě bundu.

Nánožníkmusí být ke kočárku dobře připevněn, aby nikde nesklouzával a zcela zakrýval spodní část kočárku včetně boku. Potahy jsou odolné proti větru a vodě a snadno se čistí, což je důležité zejména při aktivním trávení časuprocházkami s dítětem. Pohodlné odepínání a zapínání zaručuje volnost použití i s velmi zaneprázdněným batoletem.

Nejen vzhled, ale i bezpečnost

Při výběru potahu pro dítě, ať už jde o celý spací pytel, nebo jenpotah na nohy, nesmíte zapomenout na jeho bezpečnost. Všechny výrobky jsou vyrobeny z materiálů schválených pro použití dětmi. Jsou nealergenní a neobsahují škodlivé látky. Obrovský výběr vzorů a barev potěší všechny maminky, kterým záleží na detailech. Děti se zase budou cítit příjemně zabalené a rády se zúčastní rodinných výletů. Navícspací pytle do kočárkumají speciální otvory, kterými lze prostrčit popruhy, takže zvědavé miminko je vždy dobře chráněno.

Rodinné procházky mohou být zábavné

Vyplatí se věnovat chvíli výběru správného potahu pro vaše dítě. Pokud správně vyberetedětský spací pytelnebonávlek na nohy do kočárku, vaše dítě se stane odolnějším a společnéprocházky s dítětemse stanou jednou z rodinných radostí.

pixelpixelpixel